CentrumEQ Wrocław - SPA, Masaże, Dietetyka

Justyna Bobowska
założycielka i właścicielka CentrumEQ

Izabela Łukaszewicz-Osińska
współwłaścicielka CentrumEQ
Patrycja Palkiewicz
dietetyk, specjalista psychodietetyki, masażystka, kosmetolog

Każdy dzień pracy z ludzkim ciałem i umysłem jest dla mnie wyzwaniem. To ogromna odpowiedzialność móc wspierać, motywować oraz inspirować każdego, kto decyduje się na "przygodę" w Centrum EQ. Suma sukcesów osiąganych przez moich Klientów stanowi także mój osobisty mały sukces. To daje mi siłę i potwierdza fakt, że jeśli bardzo czegoś chcemy, to jesteśmy w stanie to osiągnąć! Wystarczy chcieć!

Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej, Polskiego Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita, Ambasadorka Ogólnoświatowej Fundacji Jamiego Olivera FOOD REVOLUTION, uczestniczka licznych ogólnopolskich konferencji z zakresu dietetyki, psychodietetyki, autorka artykułów o tematyce związanej z dietetyką. Regularnie dokształca się na kursach i szkoleniach dietetycznych. Pasjonatka zdrowego gotowania i eksperymentów kulinarnych. Prywatnie wulkan energii, którą stara się zarażać całe swoje otoczenie.

Kamila Śliwa-Jabłońska
fizjoterapeuta, dietetyk

Swoją przygodę z zawodem zaczęłam już w liceum, gdzie byłam aktywną wolontariuszką. Studia Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego były kontynuacją mojego planu. To tam nauczyłam się serdeczności i otwartości na ludzi oraz na nowe tematy. Praca w Centrum EQ stała się dla mnie nie lada wyzwaniem, ale nowe cele to nowe możliwości!

Maria Ochmann-Piekaruk
fizjoterapeuta
Studia na Akademii Wychowania Fizycznego nauczyły mnie, że zbilansowana dieta i sport są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu i dobrego samopoczucia.
Ukończenie studiów podyplomowych z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich pozwala mi w bezpieczny sposób uwalniać od bólu i napięć mięśniowych.
Praca w Centrum EQ umożliwia mi rozwijanie umiejętności, a także poszerzanie wiedzy w tematyce zdrowego stylu życia.
Ważną rolę w moim życiu odgrywa praca z drugim człowiekiem, dlatego z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzę do swoich zadań. 

.

 

Magdalena Paniok
fizjoterapeuta, dietetyk

Jako dziecko sama zmagałam się z nadwagą i wiem jakie to trudne wyzwanie, dlatego teraz - jako absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego - przekazując swoją wiedzę, chcę pomóc innym w uzyskaniu lepszej sylwetki, zdrowia oraz samopoczucia. Efekty naszych Kuracjuszy dają mi ogromną satysfakcję!

Nasi partnerzy